Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Wypożyczalnia samochodów Płock – wynajmujemy auta z klasą

Poszukując nowych dróg rozwoju dla Pat – Car, pomyślałem, że dobrym pomysłem będzie otwarcie wypożyczalni samochodów w Płocku. Miasto liczy ponad 150 tysięcy mieszkańców, dookoła znajduje się wiele mniejszych i większych miast, miasteczek i wsi. Ludziom auta się psują, zdarzają się kolizje i wypadki, unieruchamiające samochód na dłuższy czas, a w dzisiejszych czasach aktywny człowiek musi być mobilny. Tym sposobem posiadamy ofertę wynajmu długoterminowego i krótkoterminowego, do dyspozycji klienta oddając 12 aut klasy od B+ do D+. Oferujemy auta następujących marek: Ford, Honda, Citroen, Toyota, Renault, Kia, Peugeot, Opel i Volvo. Są to samochody rejestrowane na od czterech do dziewięciu ludzi, wszystkie w wieku do dwóch lat maksymalnie (czyli roczniki 2013/2014). Usługę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak do firm z kraju i zagranicy. Wypożyczamy zarówno auta osobowe, jak i busy.

Oddajemy do Państwa dyspozycji samochód zatankowany do pełna i z tak samo pełnym zbiornikiem należy go zwrócić. „Magia” wynajmu polega na tym, że im krócej wynajmujemy dany samochód, tym kosztuje to drożej, a relatywnie najtańsze jest wypożyczenie samochodu na dłuższy czas, na przykład na miesiąc. Oczywiście, istnieje możliwość wynajmu bezpłatnego z OC sprawcy. Wynajmujemy samochody bez limitu kilometrów. W samochodach obowiązuje absolutny zakaz palenia. Minimalny okres wynajmu to trzy dni. Kaucja zwrotna uzależniona jest od wartości danego auta. Auto można zarezerwować pod numerem pomocy drogowej Pat – Car 6666 888 66, zgłoszenia rezerwacji przyjmujemy przez całą dobę. Auto dostarczymy w dowolne miejsce w Polsce, a miejscem odbioru może być cała Europa, oraz oczywiście Polska. Szczegółowe warunki wynajmu określa umowa, w której zawarte są warunki użytkowania i wypożyczenia samochodu.

Przylatujesz do kraju i potrzebujesz samochodu? Dostarczymy go na każde lotnisko w kraju, w tym na: Warszawa Okęcie, Warszawa Modlin, Gdańsk Rębiechowo, Bydgoszcz – Szwedrowo, Łódź – Lublinek oraz Poznań – Ławica.

Cennik wynajmu aut

Podane ceny są cenami netto!

cennik

Możliwe tańsze holowanie przy jednoczesnym wynajmie auta