Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Twoje auto bezpieczne na naszym parkingu

W Płocku niewiele jest parkingów strzeżonych, a w szczególności brakuje tu parkingów dla samochodów pokolizyjnych. Pat – Car posiada duży parking strzeżony dla pojazdów po kolizji.
Wiadomo, że auto, które uległo wypadkowi, stłuczce lub kolizji drogowej, musi zostać najpierw zbadane przez biegłego rzeczoznawcę z firmy ubezpieczeniowej. Nie jest to czynność, którą ubezpieczalnie załatwiają od ręki, a auto musi gdzieś na badania poczekać. Na naszym parkingu każdy pojazd jest zabezpieczony przed dalszymi uszkodzeniami, a jego stan jest dokładnie udokumentowany. Właściciel może czuć się bezpieczny, a jego auto – zadbane.
Współpracujemy z Policją, PZU, warsztatami sieci PZU, ASO, pomagając klientom znaleźć warsztat, który podejmie się określonych napraw. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania, wyrejestrowaniu wraków samochodów całkowicie zniszczonych czy spalonych. Czujemy się w obowiązku pomóc człowiekowi, który nagle znalazł się w kłopotliwym położeniu i w bardzo nerwowej sytuacji. Negatywne emocje źle wpływają na osąd sytuacji a jeśli możemy pomóc i dobrze w naszym odczuciu doradzić, to właśnie to zrobimy.
Oprócz parkingu dla samochodów powypadkowych, dysponujemy również dużym parkingiem dla TIRów i samochodów ciężarowych.