Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Holowniki i auto lawety naszej firmy

Nasz tabor

Holownik MAN TGL
Mercedes Sprinter
Mercedes Atego 815
Mercedes Atego 818
Mercedes Atego 1217

Dysponujemy nowoczesną flotą holowników. Pat – Car z dumą wykorzystuje do pracy nowe, specjalistyczne samochody, umożliwiające podniesienie samochodu leżącego na dachu, lub unieruchomionego przez zablokowany napęd 4×4, lub też z urwanym kołem lub zniszczonym podwoziem. Nie boimy się wyzwań, dlatego nasze holowniki i lawety wzywane są do ciężkich przypadków, tam, gdzie potrzeba wiedzy, doświadczenia łączącego się z techniką. Naszą dewizą jest zaufanie, uczciwe podejście do klienta i rzetelna praca. Pracujemy na Państwa zaufanie.
Podejmujemy się zarówno zleceń prostych, jak wyciąganie pojazdu z rowu, śniegu czy błota, ale też bardziej skomplikowanych, gdzie brak wiedzy i doświadczenia prowadzić może do dalszych uszkodzeń auta. Naszych autolawet używamy do transportu i przewozu samochodów i maszyn budowlanych, rolniczych, a także łodzi. Możemy jednorazowo przewieźć większą ilość aut, co pozwala nam obsłużyć większe zdarzenia drogowe, obniżyć koszty frachtu po stronie klienta.

  • Holownik Mercedes Sprinter
  • Holownik MAN TGL, platforma hydrauliczna wyposażona w dodatkowe widły do holowania pojazdów
  • Holownik Mercedes Atego 818, platforma hydrauliczna wyposażona w dodatkowe widły do holowania pojazdów
  • Holownik Mercedes Atego 815, platforma hydrauliczna wyposażony w dodatkowe widły do holowania pojazdów
  • Holownik Mercedes Atego 1217, stała platforma
  • Przyczepa laweta

Dwa holowniki wyposażone są w profesjonalne najazdy hydrauliczne, stosowane do załadunku i transportu pojazdów z uszkodzonym kołem, urwanym i zniszczonym zawieszeniem, zablokowanym napędem 4×4, spalonych i zniszczonych wraków.
Pozostałe posiadają stałe najazdy, stosowane przy typowych, zwykłych awariach.
Nasze lawety wyposażone są w sprzęt ułatwiający załadunek, rolki, wózki i wyciągarki, oraz w pasy i łańcuchy zabezpieczające przewożony samochód. Przewozimy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, maszyny rolnicze i budowlane, łodzie, jachty oraz motory lub quady.
Wszystkie nasze pojazdy są sprawne i gotowe do akcji przez całą dobę.
Elastyczne podejście do klienta pozwala nam zaproponować mu najlepsze dla niego warunki przewozu, realne terminy dostawy oraz konkurencyjne ceny. Pracujemy całą dobę, więc zamówienie realizujemy błyskawicznie na terenie Mazowsza, Polski oraz krajów Unii Europejskiej.