Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Holowniki i autolawety naszej firmy

Potrzebna auto laweta w Płocku? Oto nasz tabor:

 • Holownik MAN TGL
 • Mercedes Sprinter
 • Mercedes Atego 815
 • Mercedes Atego 818
 • Mercedes Atego 1217

Dysponujemy nowoczesną flotą holowników.
Pat – Car z dumą wykorzystuje do pracy nowe, specjalistyczne samochody, umożliwiające podniesienie samochodu leżącego na dachu, lub unieruchomionego przez zablokowany napęd 4×4, lub też z urwanym kołem lub zniszczonym podwoziem. Dysponujemy jedynie sprawnymi holownikami i lawetami, dzięki czemu wykonywane przez nas prace są w pełni bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla pozostałych uczestników ruchu drogowego.
Nie boimy się wyzwań, dlatego nasze holowniki i lawety wzywane są do ciężkich przypadków, tam, gdzie potrzeba wiedzy, doświadczenia łączącego się z techniką. Naszą dewizą jest zaufanie, uczciwe podejście do klienta i rzetelna praca.
Pracujemy na Państwa zaufanie.

Podejmujemy się zarówno zleceń prostych, jak wyciąganie pojazdu z rowu, śniegu czy błota, ale też bardziej skomplikowanych, gdzie brak wiedzy i doświadczenia prowadzić może do dalszych uszkodzeń auta. Naszych autolawet używamy do transportu i przewozu samochodów i maszyn budowlanych, rolniczych, a także łodzi. Możemy jednorazowo przewieźć większą ilość aut, co pozwala nam obsłużyć większe zdarzenia drogowe, obniżyć koszty frachtu po stronie Klienta.

 • Holownik Mercedes Sprinter
 • Holownik MAN TGL, platforma hydrauliczna wyposażona w dodatkowe widły do holowania pojazdów
 • Holownik Mercedes Atego 818, platforma hydrauliczna wyposażona w dodatkowe widły do holowania pojazdów
 • Holownik Mercedes Atego 815, platforma hydrauliczna wyposażony w dodatkowe widły do holowania pojazdów
 • Holownik Mercedes Atego 1217, stała platforma
 • Przyczepa laweta

Dwa holowniki wyposażone są w profesjonalne najazdy hydrauliczne, stosowane do załadunku i transportu pojazdów z uszkodzonym kołem, urwanym i zniszczonym zawieszeniem, zablokowanym napędem 4×4, spalonych i zniszczonych wraków.
Pozostałe posiadają stałe najazdy, stosowane przy typowych, zwykłych awariach.
Nasze lawety wyposażone są w sprzęt ułatwiający załadunek, rolki, wózki i wyciągarki, oraz w pasy i łańcuchy zabezpieczające przewożony samochód.

Dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu i zatrudnieniu profesjonalistów do obsługi naszych lawet i holowników, podróż z Pat – Car odbywa się bez uszczerbku dla Twojego auta.

Przewozimy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, maszyny rolnicze i budowlane, łodzie, jachty oraz motory lub quady. Rozbudowany wachlarz usług sprawia jesteśmy najczęściej wybieraną firmą w Płocku, a zadowoleni Klienci to nasze najlepsze rekomendacje.

auto laweta z autem osobowym

Zależy nam na Twoim komforcie i poczuciu, że zawsze możesz na nas polegać, dlatego wszystkie nasze pojazdy są sprawne i gotowe do akcji przez całą dobę.

Elastyczne podejście do Klienta, pozwala nam zaproponować mu najlepsze dla Ciebie warunki przewozu, realne terminy dostawy oraz konkurencyjne ceny. Wybierając holowanie z Pat – Car, stawiasz na jakość w konkurencyjnej cenie. Dobrze i tanio? U nas jest to możliwe!

Pracujemy całą dobę, każdą pomoc realizujemy błyskawicznie na terenie Mazowsza, Polski oraz krajów Unii Europejskiej.