Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866
 1. Jak pozbyć się auta porzuconego na parkingu?

  Jak pozbyć się auta porzuconego na parkingu?

  Auta, od dłuższego czasu nie używane, są prawdziwą zmorą osiedli. W miastach, gdzie każde miejsce parkingowe jest na wagę złota, taki zalegający miesiącami wrak, może mocno denerwować zarówno innych właścicieli pojazdów, którzy nie mają miejsca na zaparkowanie swoim samochodem, jak i zarządców dróg. Na szczęście auta takiego można się z parkingu pozbyć. A my podpowiadamy jak! (więcej…)

 2. Nie daj oszustowi wykorzystać twojego OC

  Nie daj oszustowi wykorzystać twojego OC

  Poniżej przedstawiamy sześć sytuacji, w których oszust może wykorzystać twoją naiwność. Nie od dziś wiadomo, że są osoby, które niemal “polują” na naiwnych i próbują naprawić swój samochód kosztem cudzego OC. I mimo, że są sprawcami kolizji, to winą bezczelnie obarczają kogoś innego. (więcej…)

 3. Czekasz na odszkodowanie z OC sprawcy? Nie daj się nabić w butelkę!

  Odszkodowanie z OC sprawcy

  Od lat wiadomo, że sprawa uzyskania odszkodowania nie jest tak do końca prosta. Mimo, że sprawca przyznał się do winy, mimo, że napisał doświadczenie, mimo, że złożyłeś wniosek o likwidację szkody w wymaganych terminach. Okazuje się, że ubezpieczyciele mają swoje triki, dzięki którym zaniżają należne poszkodowanemu odszkodowania, często działając na granicy prawa i wykorzystując nieświadomość ludzi. (więcej…)

 4. Nowy nabytek Pat-Car ;)

  Kolejny Mercedes w naszym taborze!

  Mamy Go! Nasz tabor zasili od dziś nowy Mercedes Sprinter! To dla naszych kochanych klientów! Już nie będziecie musieli na nas czekać 😉

  A następny będzie dla Największych!!!

 5. Płock nasze miasto

  Nasze miasto Płock

  Żyjemy i pracujemy w Płocku. Tu działa nasza Pomoc Drogowa. Czasem, gdy podejmujemy kogoś z drogi, kogoś, kto na auto zastępcze lub naprawę będzie musiał poczekać kilka godzin, chcielibyśmy przybliżyć nasze miasto. Trochę lokalna duma i patriotyzm przez nas przemawia, bo Płock to naprawdę ciekawe miejsce, warte zobaczenia. Ostatecznie, lepiej pochodzić i zwiedzić zabytki, zobaczyć deptak i malownicze nadwiślańskie widoki, niż smętnie spędzać czas w warsztacie, oczekując jak na zmiłowanie naprawy. (więcej…)

 6. Historia VOLVO

  Nowy salon Volvo

  Na Wyszogrodzkiej 103 w Płocku otwarto hucznie nowy salon VOLVO. Dla nas rzecz o tyle ciekawa, że my będziemy wozić te sprzedawane nowe auta. Cieszy nas to okrutnie i absolutnie nie czujemy, że w jakiś sposób zdradzamy Mercedesa. Obie marki mają  miejsce w naszym miejscu i na  naszym parkingu. (więcej…)

 7. 10 lecie istnienia firmy!

  Rocznica i promocja!

  Dokładnie 2 listopada 2016 roku obchodziliśmy dziesięciolecie firmy PATCAR. To czas do zadumy. Ostatnie wydarzenia nas nie rozpieszczały. Ale minęło 10 lat. (więcej…)

 8. Pierwsze auto na świecie

  Przodek Mercedesa?

  Tak się składa, że mamy w Płocku imprezę cykliczną “Mercedesem po Wiśle”, tak się składa, że generalnie lubimy i cenimy Mercedesy, i tak się składa, że pierwszy samochód na świecie był bezpośrednim przodkiem Mercedesa. A było to tak… (więcej…)