Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Błyskawicznie o każdej porze uruchomimy Twoje auto!

Awaryjne uruchamianie aut i ich odpalania stanową cudowną tajemnicę firm z branży pomocy drogowej. „Magia” rąk, poparta specjalistycznym sprzętem i …. szczęśliwy właściciel sięgający radośnie po własne zatrzaśnięte kluczyki od samochodu. Bez konieczności wybijania szyby, w rozsądnie niskiej cenie, poczucie ulgi – bezcenne. Otwieramy również samochody z zamarzniętymi drzwiami, zarówno starszego typy, jak i nowszego, z podwójnym ryglowaniem.

W ofercie Pat – Car znajduje się zarówno awaryjne otwieranie, w przypadku zatrzaśniętych lub zagubionych kluczy od samochodu, jak i awaryjne uruchomienie pojazdu. Przemarznięty samochód, problem z odpaleniem pojazdu w mroźny dzień, najczęściej rano, tuż przed rozpoczęciem pracy… Jesteśmy w Pat – Car przygotowani na akcję „w zimowy poranek, odpalamy auto”. Przyjeżdżamy błyskawicznie na każde wezwanie, i awaryjnie uruchamiamy zbuntowany silnik pojazdu na tzw. kabel, czyli za pomocą kabli lub inaczej, przewodów rozruchowych. Zrobimy to fachowo, przy użyciu odpowiedniej grubości kabli, z zabezpieczonymi klemami, o wystarczającej długości. Można próbować odpalić samochód awaryjnie przy pomocy sąsiada, ale złej jakości kable, niedopasowane do naszego auta, samochody posiadające różnej pojemności akumulatory mogą spowodować rozładowanie akumulatora samochodu użyczającego prąd.
Bezpieczniej i szybciej jest skorzystać z całodobowego numeru telefonu 6666 888 66 i poczekać kilka – kilkanaście minut na przyjazd holownika pomocy drogowej Pat- Car.
Rozładowany akumulator jest bardzo łatwy do zdiagnozowania, bo silnik daje oznak życia a kontrolki na desce rozdzielczej zaczynają przygasać. Są jednak usterki, które powodują, że samochód nie zapalić. Nasz pracownik sprawdzi, czy pracuje rozrusznik, przesmaruje bendiks, sprawdzi, czy paliwo jest podawane i czy działa zapłon. Jeżeli awaria jest niemożliwa do naprawienia na miejscu zdarzenia, odholujemy Państwa samochód do odpowiedniego, zaufanego warsztatu samochodowego.