Polska wersja English version Deutsch Version
666 688 866

Rocznica i promocja!

Dokładnie 2 listopada 2016 roku obchodziliśmy dziesięciolecie firmy PATCAR. To czas do zadumy. Ostatnie wydarzenia nas nie rozpieszczały. Ale minęło 10 lat.

Ciągłego rozwoju. Zawsze staraliśmy się iść do przodu. Nigdy cofać. Zaczynaliśmy od niewielkiej lawety i małych ładunków. Dziś jesteśmy liderem pomocy drogowej w Płocku. Zaufało nam wielu klientów. Wielu podpisało z nami umowy o długoterminowej współpracy.

Mamy doświadczonych pracowników, tworzących zgrany zespół do zadań specjalnych. Gdzie diabeł nie może, tam PATCARa pośle! Nauczyliśmy się radzić sobie w trudnych, kryzysowych, czasem podbramkowych sytuacjach. Często pracujemy pod presją czasu, ale staramy się ZAWSZE wywiązać z powierzonych nam zadań. Dla nas największą pochwałą jest fakt, że 2015 roku na 10 aut transportowanych na lawecie w Płocku, 7 przewiózł PATCAR. To tylko potwierdzenie, że jesteśmy najlepsi w tym co robimy.

I chociaż nie zawsze było łatwo, a czasem było naprawdę trudno w czasie tych dziesięciu lat, to jednak nadal tu jesteśmy, nadal dla Was, drodzy Państwo, pracujemy. Nadal będziemy pomagać w miarę możliwości, i na drodze i przy organizacji imprez dla fanów motoryzacji w Płocku. Nadal będziemy się rozwijać, kupować nowe holowniki, doskonalić nie tylko zaplecze techniczne, ale i wiedzę praktyczną, nadal będziemy gromadzić doświadczenia i nadal będziemy się starać być dla Was.

Możemy się również pochwalić nowym nabytkiem. Taki MAN będzie dla nas jeździł już od grudnia. Niedługo fotki po zabudowie 🙂

Dla naszych klientów przygotowaliśmy promocję na 10-cio lecie!

100 złotych netto na terenie Płocka! Dla Wszystkich! Do grudnia!